SHOW and TELL

23-24 marca 2019

Nowy Jork ma Movement Research, Berlin ma Ufer Studios, a Warszawa ma Centrum w Ruchu.

Już od sześciu lat artyści zrzeszeni w Centrum w Ruchu swoją twórczością zwiększają widoczność i obecność sztuki tańca w życiu kulturalnym miasta. To miejsce, tworzone i zarządzane przez samych artystów, gdzie powstają jedne z najważniejszych prac polskiej choreografii.

SHOW and TELL będzie okazją do spotkania się z twórcami. Pozwoli przyjrzeć się ich pracy i praktykom artystycznym. To format, który pomieści pokazy fragmentów prac, rozmowy
i prezentacje. Przez dwa dni indywidualne języki artystyczne spotkają się na wspólnej platformie.

6. urodziny będą okazją do refleksji nad nowymi modelami współpracy. Alternatywą dla tradycyjnej instytucji.

Do zobaczenia!
Centrum w Ruchu

Organizator: Fundacja Burdąg, Centrum w Ruchu
Projekt: Centrum w Procesie